fbpx

Nesimi Ateş – Dijital Pazarlama Uzmanı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Herkese Selamlar!
Öncelikle bu hayattaki en önemli sermaye olan zaman sermayenizden ayırarak yazımı okuyor olduğunuz için teşekkür ederim.

Sosyal medya günümüzün en önemli pazarlama araçlarından bir tanesidir.
Sosyal medya kişilerin ve şirketlerin kurumsal kimliğidir.

Her alanda farkını ortaya koyan gerçekten hedef kitleye, “Doğru Hedef Kitle’’ ye ulaşmamıza yardımcı olan Sosyal medya kanalları iyiki varlar. 🙂

Sosyal medyada doğru stratejiler üreterek, faydalı içerikler üreterek ve bunları bir plan doğrultusunda uygulayarak kendinize ve şirketinize ciddi oranda fayda sağlayabilirsiniz. Ben yazılarımda tamamen doğallıktan yanayım! Kaynaklardan faydalanmış olsam da genel olarak gireceğiniz tüm platformlar için, ana sayfada bulunan 4 adımlık satış stratejimi uyarlamaktayım.
Dolayısıyla sosyal medyada başarılı olabilmek için öncelikle şunu bilmenizde fayda var. “İçerik Kraldır” Bugun milyonlarca insan sosyal medyada bi şekilde kendilerinin ve şirketlerin ön plana çıkması için çalışmalar hazırlamakta. Buna ek olarak milyonlarca reklam ajansı ve Dijital pazarlama uzmanı arkadaşlarım bunlar için planlama hazırlamakta. Öncelikle şunun kararını vermeniz lazım neden bizi seçsinler? İşte en önemli konu bence bu! Doğru Hedef kitlemize sosyal medya ile doğru mesajı verdigimizde kesinlikle farkımız ortaya çıkacaktır. İşinizi ve sektörünüzü bilmediğim için bu konuda çok fazla yazı ile vaktinizi çalmak istemem. İçerik üretimi, doğru planlama ve şirketsel strateji ile firmanızı sosyal medyada Everest’e konumlandırmak birinci önceliğimiz olacaktır. Sizin başarınız bizim başarımız! Birlikte büyümek için atmanız gereken son adımdasınız. Aşağıda bulunan iletişim formundan benimle veya ekibimle bu konu hakkında yardım almak için iletişime geçebilirsiniz. 24 saat içinde size geri dönüş yapacağımızdan şüpheniz olmasın. Kanıtlanmış konseptimiz ile başarı sağladığımız diğer firmalarımıza göz atmak için aşağıda linki tıklayarak gidebilirsiniz. #dogruanaliz #dogruuzman #dogruajans

İstediğiniz Sonucu Alamıyor Musunuz?

Vermiş olduğunuz reklamlardan tam olarak istediğiniz sonucu alamıyor musunuz? Dijital Pazarlama çalışmalarınızı bir bütün olarak ele alıp markanızın hak ettiği değeri kazanması için birlikte çalışabiliriz.

Nesimi Ateş Kimdir?

1993 Gaziantep doğumluyum. DN Kreatif Dijital Reklam Ajansının kurucusuyum. Yaklaşık 4 yıldır, aktif olarak dijital iletişim & dijital pazarlama sektörünün içerisindeyim.
Özellikle 2017 yılı itibariyle Dijitaldeki gelişim ilgimi çekmeye başladı.

SON YAZILAR

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsin!
👋 Merhaba, sana nasıl yardımcı olabilirim?