fbpx

Nesimi Ateş – Dijital Pazarlama Uzmanı

Problem Çözme Yöntemleri

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Herkese Selamlar!
Öncelikle bu hayattaki en önemli sermaye olan zaman sermayenizden ayırarak yazımı okumaya devam ettiginiz için teşekkür ederim. 🙂
Bu yazımı okuduğunuza göre bir probleminizi çözmek adına burada bulunmaktasınız. Doğru adrestesiniz sizi tebrik ederim 🙂
Yaradılışımızdan bu yana problemler hayatımızda daima var oldular. Sizlerde aslında günlük yaşamınızda sürekli bir problem çözüyorsunuz. Problem çözmenin birçok farklı sistemi vardır. Ancak 3 adımda şu şekilde açıklayabilirim:
1- Ağ
2-Hikaye
3- Teklif
Problem çözümü için en etkili olduğunu düşündüğüm bu 3 adımı işiniz için uyarlayan ekibim ile birlikte probleminizi çözerekten soğuk müşterinizi ılık, ılık müşterinizi sıcak müşteri haline getiriyoruz. Şöyle ki ağınızı attığınızda, ağınız ne kadar kaliteli, hikayeniz ne kadar güçlü ve teklifiniz ne kadar cazipse problem çözme hızımızda aynı oranda etkilenecektir. Dikkat süresinin 7 saniye olduğu günümüzde bu süreci doğru yönetmek kesinlikle çok önemlidir. Beni ilk 7 saniyede takip edip etmeme kararı aldınız ve takip ediyorsunuz o halde ne mutlu bize. Bu konunun detaylarının fazla olduğunu düşünüyorum. Bir çok firma için çözümler ürettik ve  üretmeye devam ediyoruz. Sonuçlarını görmek için firmamızın referanslar bölümüne göz atmanız yeterli. Siz de probleminizi çözmemiz adına benimle iletişime geçin.

Bu ve bunun gibi gelişmelerden haberdar olmak için ise bültene üye olabilirsiniz.

İstediğiniz Sonucu Alamıyor Musunuz?

Vermiş olduğunuz reklamlardan tam olarak istediğiniz sonucu alamıyor musunuz? Dijital Pazarlama çalışmalarınızı bir bütün olarak ele alıp markanızın hak ettiği değeri kazanması için birlikte çalışabiliriz.

Nesimi Ateş Kimdir?

1993 Gaziantep doğumluyum. DN Kreatif Dijital Reklam Ajansının kurucusuyum. Yaklaşık 4 yıldır, aktif olarak dijital iletişim & dijital pazarlama sektörünün içerisindeyim.
Özellikle 2017 yılı itibariyle Dijitaldeki gelişim ilgimi çekmeye başladı.

SON YAZILAR

Nesimi Ateş

Nesimi Ateş

Dijital Pazarlama Uzmanı

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsin!
👋 Merhaba, sana nasıl yardımcı olabilirim?