fbpx

Nesimi Ateş – Dijital Pazarlama Uzmanı

Merhaba Ben Nesimi Ateş.

1993 Gaziantep doğumluyum. DN Kreatif Dijital Reklam Ajansının kurucu ortağıyım. Yaklaşık 4 yıldır aktif olarak dijital iletişim & dijital pazarlama sektörünün içerisindeyim. 

Özellikle 2017 yılı itibariyle Dijitaldeki gelişim ilgimi çekmeye başladı. Bununla birlikte 2018 yılında DN Kreatif Dijital Reklam Ajansını kurdum. DN Kreatif Dijital Reklam Ajansımızda dijital pazarlama alanında görev yapmaktayım. İşimizi tutku ile yaptığımızdan dolayı kısa zamanda bölgenin lider firmalarına dijital çözümler üreterek hizmet ağımızı genişlettik.  Şirket sitemiz olan www.dnkreatif.com adresinden şirket yapımızı inceleyebilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Burada ise sizlere Sosyal medya ve Dijital Pazarlama dünyasının en güncel bilgilerini paylaşıyor olacağım.

Hepsi birbirinden başarılı, başarı parolasıyla yola çıkan genç ve dinamik bir ekip ile firmalara profesyonel çözümler üretmeye devam ediyoruz. Siz de firmanız için ‘’Swot Analizi’’ yapılmasını istiyorsanız benimle hemen iletişime geçin. 🙂 

İletişime Geçmek İçin Hemen Formu Doldurun

İstediğiniz Sonucu Alamıyor Musunuz?

Vermiş olduğunuz reklamlardan tam olarak istediğiniz sonucu alamıyor musunuz? Dijital Pazarlama çalışmalarınızı bir bütün olarak ele alıp markanızın hak ettiği değeri kazanması için birlikte çalışabiliriz.

Nesimi Ateş Kimdir?

1993 Gaziantep doğumluyum. DN Kreatif Dijital Reklam Ajansının kurucusuyum. Yaklaşık 4 yıldır, aktif olarak dijital iletişim & dijital pazarlama sektörünün içerisindeyim.
Özellikle 2017 yılı itibariyle Dijitaldeki gelişim ilgimi çekmeye başladı.

SON YAZILAR

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsin!
👋 Merhaba, sana nasıl yardımcı olabilirim?