fbpx

Nesimi Ateş – Dijital Pazarlama Uzmanı

Google Reklam Hizmetleri

Google canımız ciğerimiz Google! 🙂
Ülkemizde bir çok kişinin internetin Google’dan ibaret oldugunu bildiği gerçeğini hepimiz biliyoruz. Hayatımızda bu denli öneme sahip olan bir şirketin reklam modellerini tek tek anlatmaya kalksam bugun burada sayfalar, kitaplar yetmez. 🙂

Öncelikle yazımı okumak adına hayatınızın en önemli sermayesi olan “Zaman Sermaye” nizden vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

Google hepimizin en az günde 1 defa dahi olsa girdiği bir platform olarak, dijital platformaların “Kralı” olarak nitelendirebileceğimiz en önemli Dijital platformdur.
Burada vereceğimiz reklamların potansiyel müşterilerimize ulaşması ve geri dönüşümlerin “Remarketing” çalışmalarının doğru yapıldığında ulaşacağımız noktanın hepimizi heyecanlandırdığı aşikar.
Şirkenizin, Google ‘da üst sıralarda yer almasını sağlayacak olan en önemli dijital aracımız ‘’Seo’’ olarak ön plana çıkmaktadır. Seo ile ilgili detaylı blog yazımı okumak için alttaki linki tıklayabilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization) Türkçeye Arama Motoru Optimizasyonu olarak çevrilmiştir.

2. önemli aracımızı belirlemekte ben de diğer Dijital pazarlama Uzmanı arkadaşlarımız gibi zorluk geçmekteyim. Yani geriye kalan araçların hepsini 2. Sıraya yerleştirmek en doğrusu olacaktır. Sosyal medyanın kurumsal kimlik olduğunu bir önceki hizmet açıklamamızda belirtmiştik.

Dijitalde var olmak için Google reklam modellerini kullanmamak firmamıza yapacağımız en büyük hainlik olacaktır. Google reklamların detaylarını ve firmanızın Google’ın neresinde temsil edilmesini öğrenmek için şimdi hemen siz de firmanız için aksiyon alarak benimle iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıda bulunan sosyal medya hesaplarımdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Veya bizim sizi aramamızı istiyorsanız iletişim formunu doldurabilirsiniz.

#zirveyeçıkmayahazırmısınız 

İstediğiniz Sonucu Alamıyor Musunuz?

Vermiş olduğunuz reklamlardan tam olarak istediğiniz sonucu alamıyor musunuz? Dijital Pazarlama çalışmalarınızı bir bütün olarak ele alıp markanızın hak ettiği değeri kazanması için birlikte çalışabiliriz.

Nesimi Ateş Kimdir?

1993 Gaziantep doğumluyum. DN Kreatif Dijital Reklam Ajansının kurucusuyum. Yaklaşık 4 yıldır, aktif olarak dijital iletişim & dijital pazarlama sektörünün içerisindeyim.
Özellikle 2017 yılı itibariyle Dijitaldeki gelişim ilgimi çekmeye başladı.

SON YAZILAR

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsin!
👋 Merhaba, sana nasıl yardımcı olabilirim?