fbpx

Nesimi Ateş – Dijital Pazarlama Uzmanı

E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret günümüz koşullarında şüphesiz hepimizin en az 1 kere de olsa nasıl yaparım? Ne yapmalıyım? Ne satabilirim? dediğiniz bir iş modelidir.

Öncelikle hayatımızın en önemli sermayesi olan “Zaman Sermaye”nizden vakit ayırarak yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim 🙂

Bir çok kişinin e-ticaret güzel iş gerçekten kira ve derdi yok diyerek anlatıp girdiği e-ticarette başarılı olma oranı %0 olmaktadır. Kesinlikle bir stratejiniz olmadan başarılı olamazsınız. Web sitemizde, Ana Sayfa’ da sizleri karşılayan 4 adımda satış stratejisini ürününüze veya hizmetinize uyarlayan profesyonel ekibim ve ben sizlerin e-ticaret kanalında başarılı olabilmesi için bir strateji planı hazırlıyoruz.

Günümüzde milyonlarca insanın yer aldığı bir iş modelinden bahsediyoruz. Bu noktada karşımıza yine içerik çıkıyor “İçerik Kraldır” en değerli içerikleri sizin için üretiyoruz. Bunu dijital pazarlama ile “Dogru Hedef”e ulaştırıyoruz. e-ticarette başarılı olup, sürekliliğini devam ettirmek isteyen siz değerli yatırımcılar, bir tık ile bana iş hesabımdan ulaşarak bu konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Nesimi Ateş

Bugün E-Ticaret sektörüne yön veren önemli pazar yeri olan (Trendyol- Hepsi Burada- N11 – Gitti Gidiyor) dijital hesaplarınızı ve kendi oluşturacağınız e-ticaret sitenizi tek bir kanaldan kontrol eden, başarısı kanıtlanmış ekibim ve ben sizlerin bu alanda çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyarız.

Bizlerle aşağıda bulunan iletişim formunu doldurarak veya whatsapp üzerinden direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.

Doğru analiz ve yönetim müşteriyi, müşteri ise satış ve parayı getirir!

#dogruanaliz #dogrumusteri #dogruyatırım

İstediğiniz Sonucu Alamıyor Musunuz?

Vermiş olduğunuz reklamlardan tam olarak istediğiniz sonucu alamıyor musunuz? Dijital Pazarlama çalışmalarınızı bir bütün olarak ele alıp markanızın hak ettiği değeri kazanması için birlikte çalışabiliriz.

Nesimi Ateş Kimdir?

1993 Gaziantep doğumluyum. DN Kreatif Dijital Reklam Ajansının kurucusuyum. Yaklaşık 4 yıldır, aktif olarak dijital iletişim & dijital pazarlama sektörünün içerisindeyim.
Özellikle 2017 yılı itibariyle Dijitaldeki gelişim ilgimi çekmeye başladı.

SON YAZILAR

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsin!
👋 Merhaba, sana nasıl yardımcı olabilirim?