fbpx

Nesimi Ateş – Dijital Pazarlama Uzmanı

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama satmış olduğunuz ürün veya hizmetin dijital platformlarda tanıtımının yapılmasına denir.

Günümüzde, ürününüzün veya hizmetinizin tanıtımını yapmak için kullanılacak bir çok dijital pazarlama aracı bulunmaktadır. (Facebook, Instagram, Twitter, Google, Youtube, Linkedln, Snapchat, Tiktok vs.)

Bu araçlar arasında işiniz için en uygun olanı belirlemek için öncelikle ana sayfada bulunan 4 adımlık stratejimizin de ilk adımı olan ‘’ Swot Analizi’’nin doğru yapılmış olması gerekmektedir. Swot Analizi sonrasında firmanızın veya kişisel sayfanız için hedef kitle belirlemesi yapılıp, sonrasında ise problemi belirleyip ürün veya hizmetimizin kimin problemini çözdüğünü belirleyip o kitleye dijital platformlarda tanıtım yapıyoruz.

Son olarak dijital pazarlama sürecinden satış stratejimizde bulunan son madde olan Re-marketing çalışmasını doğru dijital pazarlama yollarını belirleyerek uyguluyoruz. Dijital pazarlama şirketiniz için çok önemli bir çalışmadır. Kesinlikle yapılması gerekenler listesinde ilk 3’e yerleştirmenizde fayda vardır.

Şimdi şirketiniz veya profiliniz için aksiyon alma vakti. Yukarıda belirttiğim gibi hepimizin problemi zaman. Zamanınızı doğru kullanmak, konsepti kanıtlanmış bir sistem ekibi ile yola çıkmak için çok geç kalmadan ben ve ekibimle bu konuyla alakalı ücretsiz danışmanlık almak için iletişime geçin.
#dijitalisecrahatagec

İstediğiniz Sonucu Alamıyor Musunuz?

Vermiş olduğunuz reklamlardan tam olarak istediğiniz sonucu alamıyor musunuz? Dijital Pazarlama çalışmalarınızı bir bütün olarak ele alıp markanızın hak ettiği değeri kazanması için birlikte çalışabiliriz.

Nesimi Ateş Kimdir?

1993 Gaziantep doğumluyum. DN Kreatif Dijital Reklam Ajansının kurucusuyum. Yaklaşık 4 yıldır, aktif olarak dijital iletişim & dijital pazarlama sektörünün içerisindeyim.
Özellikle 2017 yılı itibariyle Dijitaldeki gelişim ilgimi çekmeye başladı.

SON YAZILAR

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsin!
👋 Merhaba, sana nasıl yardımcı olabilirim?