fbpx

Nesimi Ateş – Dijital Pazarlama Uzmanı

2021 Ocak Ayı Özel Günler

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

1 Ocak Yılbaşı
4 – 10 Ocak Veremle Savaş Eğitimi Haftası
Ülkemizde, verem (tüberküloz) hastalığı konusunda toplumun bilgilendirilmesi amacıyla her yıl Ocak ayının ilk Pazar gününden başlayan hafta Verem Eğitim ve Propaganda Haftası olarak kutlanmaktadır.
11-17 Ocak Enerji Tasarrufu Haftası
Enerji tasarrufu haftası, her yıl Ocak ayının ikinci haftası kutlanan, enerji tasarrufuna dair çeşitli bilinçlendirme ve bilgilendirme çalışmalarının yapıldığı haftadır.
7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası
Beyaz baston görme özürlü için bir bağımsızlık ve güvenlik sembolüdür.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Çalışan gazeteciler günü, gazetecilik mesleğini icra edenleri onurlandırmak için 1961’den beri 10 Ocak günü düzenlenen Türkiye’ye özgü bir kutlama günüdür.
10 Ocak İdareciler Günü
Türk İdareciler Derneği tarafından 1978 yılı Genel Kurulunda 10 Ocak tarihi ; 10 Ocak 1971 yılında Mülki İdare Amirleri sınıfının ihdası ile yapılan ilk Mesleki Toplantı başlangıç kabul edilerek, İdareciler Günü olarak kabul edilmiştir.
25-31 Ocak Dünya Cüzzam (Lepra) Günü ve Haftası
26 Ocak Dünya Gümrük Günü
21 – 27 Ocak Osmanlı Haftası
Osmanlı Devleti 27 Ocak 1299 tarihinde Söğüt-Domaniç bölgesinde Osman Bey’in önderliğinde kuruldu. O dönem devletin padişahı olan Osman Bey, Orhan Bey ve 1. Murat gibi isimlerin yetenekleri sayesinde kısa süre içerisinde büyümüştür. Anadolu Beyliklerini topraklarına katmayı başaran Osmanlı, bambaşka askeri stratejileriyle büyük başarılara imza atmıştır. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’te Osmanlı Devleti’nde eğitim görerek yükselen bir komutandır. Ülkemizde de her yıl 21-27 Ocak günleri Osmanlı haftası kutlanmaktadır. 1999 yılından bu yana kutlanmakta olan Osmanlı haftası, devletin kuruluş tarihinin 700. yılından itibaren kutlanmaya başlamıştır.

İstediğiniz Sonucu Alamıyor Musunuz?

Vermiş olduğunuz reklamlardan tam olarak istediğiniz sonucu alamıyor musunuz? Dijital Pazarlama çalışmalarınızı bir bütün olarak ele alıp markanızın hak ettiği değeri kazanması için birlikte çalışabiliriz.

Nesimi Ateş Kimdir?

1993 Gaziantep doğumluyum. DN Kreatif Dijital Reklam Ajansının kurucusuyum. Yaklaşık 4 yıldır, aktif olarak dijital iletişim & dijital pazarlama sektörünün içerisindeyim.
Özellikle 2017 yılı itibariyle Dijitaldeki gelişim ilgimi çekmeye başladı.

SON YAZILAR

Nesimi Ateş

Nesimi Ateş

Dijital Pazarlama Uzmanı

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsin!
👋 Merhaba, sana nasıl yardımcı olabilirim?